Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 3 - at...

Xiaomi redmi note 3 - at szeretnék venni? Mi a véleményetek róla? Mik a jó és rossz tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Még az is érdekelne hogy van-e Budapesten szervize?

2016. szept. 26. 20:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg inkább redmi note 3pro -t vegyek?
2016. szept. 26. 20:31
 2/11 anonim ***** válasza:
A szerviz tudtommal megoldott (nezz utanna xiaomi honlapjan) en ajanlom nagyon ha van penzed pro-ra akk azt vedd am meg nezd meg h jo-e a szolgaltatodnal az lte mert van olyan hely ahol tudtommal nincs egyes szolgaltatoknal mobil net. Illetve meg nizd meg ezt a mobilt veerne apollo lite
2016. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak az baj hogy kínai a gyártó és félek a kínai dolgoktol, főleg most hogy már egy kicsit komolyabb összeget kéne kiadnom a kezemből . Ezenkívül olvastam vegyes véleményeket : volt aki azt mondta h szar, és hogy ne vegyék ilyet. Nem tudom most mi legyen.
2016. szept. 26. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem egy redmi note 3 pro-t.Tudtam, hogy kínai telefon de azért elég jókat olvastam róla és azért ezért az árért elég sokat is vártam és hát sokkal jobb mint amit vártam.Elég nehéz elhinni, hogy ilyen kevés pénzért eltudnak adni egy ilyen jó telefont úgy, hogy még profitja is legyen a cégnek.Egyedül a MiUI aggasztott mert általában ezek a kínai romok nem a legjobbak, de ebben az esetben ez is kivétel.Eddig nagyon csak is gyári android párti voltam, de a xiaomi romja valami zseniálisan jól működik és valóban hozzá ad az androidhoz.
2016. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam h a többi note 3/pro használnak sem egyből jelentkeztek a gondok, hanem 2-3 honappal később (a vásárlástól számítva).
2016. szept. 26. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Vehetsz nyugodtan. Viszont magyar oldalról rendeld, hogy legyen gari.. az a biztos :D Nekem Redmi Note 2-m volt, én nagyon megvoltam vele elégedve.
2016. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sima redmi 3-mam van. Imádom. Szinkronizálással, állandó netkapcsolattal, youtubozással, automata fényerőn (ami működik!), telefonálással, fényképezéssel zenehallgatással két napig nevetve bírja.

Attól h valamit kínában gyártanak még nem azt jelenti hogy rossz minőségű, ha jól emlékszem a xiaomi benne van (volt?) az első három legtöbbet (telefonokból) profitáló cégben.


És nem elfelejteni, hogy miui-ra hetente-kéthetente jönnek a frissítések és nem kell hónapokat várni egy bug kijavítására!

2016. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rég rossz ha valamit hetente kell frissíteni bugok miatt.
2016. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen... a fejlesztői romot frissítik olyan gyakorisággal. Tudod...mint a beta
2016. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2015-ben az 5.-dik legjobb gyártó volt.

Nagyon jó a Note 3

2016. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!