Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek ilyen telefon...

Ti vennétek ilyen telefon márkákat?

Figyelt kérdés

Xiaomi, huawei, lenovo, one(plusone)stb

Telefonokat, az ember ugye sok jót hall róluk hogy "jók" "gyorsak" "olcsók"


Titeket meggyőznek ezzel?

(Telefon vásárlás előtt vagyok de nem tudom bízzak-e a fenti márkában, valahogy engem a 3 fent említett dolog nem hat meg, mármint "miért nem adod drágábban, ha ilyen jó")



2016. szept. 26. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen meggyőznek, mert csak azért olyan olcsóak ezek a legjobb ár-érték aránnyal biró márkák mert nem költenek annyi biszem b*szom marketingre és így nem árazzák túl a telefonjaikat.


egy one plus 3 samsung vagy apple mentalitással lazán lehetne 270 ezer ft, erre fele annyi.

2016. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Jah, van egy Oneplus X-em novemberben lesz egy éves.

Azért nem adják drágábban, mert Kínában nagyobb a verseny, mint felénk. Ott van az Iphone, mint presztízs márka, a többi meg versenyre kényszerül.

2016. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 |Orfeusz| ***** válasza:

A Lenovo egy kicsit kilóg, azt inkább közepesnek mondanám (de árban korrekt). A többi elsőosztályú.


Azért adják olcsóbban, hogy egyáltalán versenyben lehessenek marketing nélkül (a Huawei reklámoz, drágább is). Gondolj bele, ha lenne egy Xiaomi 200 ezerért és egy Samsung 220-ért, melyiket venné az átlagos fogyasztó? Persze, hogy azt amiről hallott már és ismer.

2016. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hiába vannak olcsó,gyors telefonok ha egyszerűen nincs jól optimalizálva az op rendszer!A felsoroltak közül is a hauwei ami "költ" a telefonra.Én meg mindig azt hiszem,hogy a többlet ár az nem véletlen.
2016. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Ksziáomíí, doddzsíí, ezek a jó márkák, ezeket kell venni emberek :-D
2016. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#4 Optimizálatlan?


Októberben lesz 1 éves a Meizu M2 Note-om. Még annyira sem híres, mint a fentebb felsoroltak.


Ezalatt az egy év alatt egy fagyással, crasheléssel, random reboottal nem találkoztam. Ugyan úgy hasít, mint újkorában. Pedig elég intenzíven használom. Baromi jól van optimizálva.


Nem, nincs benne Snapi 820, meg nem nyújt antutuban 120 ezer pontot, de ez egyedül ahol meglátszik, azok a keményebb 3D-s játékok. Na most én személy szerint alapjáraton nem játszok ilyenekkel telefonon, úgyhogy számomra ez nem mérvadó.


De 50 ezer forint volt. És legalább egy évig még nem tervezek váltani, mert minden igényemet kielégíti.


Barátnőm Xiaomi Redmi Note 2-t vett akkor, az egy tízessel drágább volt, de ugyan ezt lehet elmondani róla.


Szóval kérdező, egész nyugodtan csapj le egyre. Ezek tényleg nem a sztereotíp ebay gazdaságos kínai telefonok. Komoly céges, komoly termékekkel. De mint ahogy már előttem írták, marketingbe nem ölnek, ahhoz pedig, hogy egy kisebb gyártó piacképes maradjon, alacsony ár kell.


Egy Oneplus 3-at nagyon szívesen bevállalnék. Fele annyi, mint bármelyik flagship, azonos (ha nem jobb) teljesítmény mellett.

2016. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
te 45% mindenhova írod a marhaságod?
2016. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 3 tulajként írom hogy megbízhatsz a márkákban :D Ár/Érték arányban anyon verik a számszungot meg az ájfónt :D
2016. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Konkrétan az OnePlus3-ra gondoltam.Ezt nem én találtam ki,hanem (ha jól tudom) a napidroid-ba írták.
2016. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Alex Fly ***** válasza:
Konkrétan pl. az Antutu eredmények alapján az One+ 3 a legnagyobb teljesítményű telefon...
2016. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!