Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha lenne 100. 000ft-oto,...

Ha lenne 100. 000ft-oto, milyen telefont vennetek es miert?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
nekem van
2016. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

sony m5


mióta kint van tetszik. vízálló, fhd, f sza kamera, stb minden jó. pénz is van rá. aztán eszembe jut: de mire használnám? arra hogy nem használom nem ér meg 80ezret. így marad a jó öreg pocket neo. lassú, fagy, hulladék. de nem is nagyon használom

2016. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MZ.per.X ***** válasza:
Több 100 ezer forintom van, de jól elvagyok a régi telómmal.
2016. aug. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha telefont veszek, nálam amúgy is 100 ezer Ft a maximális keret, de most nem veszek, a mostani hibátlanul működik.

De kérdésedre válaszolva: Én is egyértelműen Sony Xperia M5-öt vennék. Szerintem Full HD-nál nagyobb felbontású kijelző felesleges, ha nem csak a képeket, és a saját magunk által készített 4K videókat nézzük, hanem filmeket is, abból a 4K elég ritka, így inkább csak a Full HD kijelző használható ki teljesen, és használható méreten belül azzal is nagyon jó a pixelsűrűség, de az M5 viszont ráadásul nem csak hogy használható méret, de tök átlagos. Azon kívül ennyiért csak a Vernee Apollo Lite-nak van 4 GB ramja, de a 3 is kellően erős, és minden más: elöl 13 hátul 21 MP felbontású és jó minőségű kamera, 128 gigás microSD-bővíthetőség, vízálló - gyakorlatilag majdnem minden egyben van, mi kell ennél több! Jó, mondjuk az akksi lehetne "combosabb", de egy powerbank megoldja azt is.

2016. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!