Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik fülhallgató a jobb?...

Melyik fülhallgató a jobb? Apple vagy Samsung?

Figyelt kérdés

Mindkettőnél az új kialakításra gondolok. iPhone 5 füles és a Galaxy S6; S7 füles model összehasonlítva.


[link]


[link]


2016. szept. 27. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki jó minőségben akarja hallgatni a zenét,akkor vesz egy normális fülhallgatót és mellőzi a gyári vackokat netán egy külső dac-al támogatva.
2016. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom.


Ha átlag használatra kell, akkor tökmindegy, középsz..r mind a kettő, de a legtöbb embernek megfelel. :-) Ha meg vájtfülű vagy, semmilyen gyári fülest nem fogsz használni.

2016. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt szeretném megtudni hogy melyik a jobb az apple vagy a samsung füles.

Tudom hogy léteznek más gyártók is és nem csak ez a kettő, de ezt a kettőt összehasonlítva melyik a jobb?

2016. okt. 1. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyforma , most boldog vagy xd ?
2016. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mar csak a kialakitason is latszik,hogy a Samsung a jobb! Egyebkent tapasztalatbol is arra szavazok!
2016. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kialakításuk de mindegy xd mondom kb egyformán szólhatnak van am EarPods fulesem és régen volt Samsung is az égvilágon semmi különbséget nem hallottam köztük :D szoval tapasztalatból beszélek , de nyilván aki csak megnézte őket és ugy válaszol biztos jobban tudja ;)
2016. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 wonder13 válasza:
En nem ertek ezekhez de volt a fejemen samsung es nagyon hangos es hol szolt az appel nem volt a fejemen meg sose de bisztos az is jo !!! A legjobb szerintem a Dr dre beats !! Sokan aszt mondjak szar szerintem azok meg csak tvbe latak olyat s azert ijak hogy nem jo mert nincs ra penzuk !!! En halgatam beats solo hd es tokeletes szep hang nagy baszus es ugy dontotem enis le rendelek egyet rendeltem is beats solo 2 !!!
2016. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sony z1-eshez igen jo fules volt, samu s7 eleg gagyi ahoz kepest, de vettem egy qcy bluetoothos az nagyon jo, amugy a gyariak eleg gagyik csak a sony gyari jo sztem
2016. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemtom z1hez lehet jo volt én amit az l-hez kaptam nagyon silányul szólt de ugye a z az prémium kategória de gyári fülesek nem a legjobbak zene hallgatásra :D
2016. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os mar csak ha a kep alapjan is dontesz,akkor is latnod kene,hogy a Samsungnal van egy plusz racs! Es ahogy irtad,(regen) volt egy samsung fulesed,de a regi samsung fulesek meg nem ilyenek voltak,hanem a ful belsejebe kellett dugni!
2016. okt. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!