Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 10-re frissítés után...

IOS 10-re frissítés után nincs Messenger push értesítés, ötlet?

Figyelt kérdés

Eléggé bosszantó a gond, ugyanis egyáltalán nem kapok Messenger push értesítéseket.


Minden megvolt, app reinstall, cache delete, értesítési beállítások resetje stb, de semmi. Minden app pushja működik, a Messenger kussban van. Oké, kibírnám egy ideig, de lévén hogy webfejlesztés miatt napi szintű az ügyfélkapcsolatom az FB-n, elképesztően akadozik miatta a kommunikációm.


A hiba azóta van, amióta ios9ről 10 re átálltam. (Iphone 6)


Ötlet? :)


2016. szept. 27. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljes visszaállítás esetleg?
2016. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nincs más választás... :/ megpróbálom...
2016. szept. 27. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Előtte azért csinálj iCloud vagy iTunes backup-ot.

Nálam is volt 1-2 bibi az iOS10 frissítés után, konkrétan eltűnt pár giga a telefonról... :D és csak így oldódott meg

2016. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát basszus... factory reset se segített...
2016. szept. 28. 08:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fogjátok elhinni mi volt a gáz... win10en is le volt töltve az app, de a push ott ki volt kapcsolva... és az összes telepitett eszközön az volt érvényes függetlenül a saját beallitsoktol...
2016. szept. 28. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát erre soha a büdös életben nem gondoltam volna. :D Köszi, hogy megosztottad, ma is tanultam valamit :D
2016. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!