Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia telefonom képernyő...

Nokia Lumia telefonom képernyője nem jelez semmit. Miért?

Figyelt kérdés
Egyik percben még működött másikban elment a kép. Semmi sem látszik, csak a fekete képernyő. Hívni lehet, csináltam hard resetet, rezeg meg világítanak a gombok de semmi kép. Orvosolható ez "házilag" valahogy ?

2016. szept. 27. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A csodálatos Windows phone
2016. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem de ez a válasz nem igazán segít nekem.
2016. szept. 27. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el szervizbe :D ha mást nem tudsz vele csinálni , logikus szerintem
2016. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elárulom első egy ilyen meghibásodás nem csak a lumiánál fordul elő hanem bármelyik androidos telefonnál vagy iphone-nál is. Kérdező: megpróbálhatod a windows device recovery vel újraéleszteni, de szerintem ez hardveres probléma lesz. És hardveres probléma nem csak lumia telefonoknál van.
2016. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elárulom utolsó hogy amióta telefonomon van ez közel húsz éve ebből 6 éve hogy okostelefonjaim is vannak egyszer se fordult elő egyiknél se pedig megfordult a kezembe gagyi középkategóriás meg csúcsmodell is érdekes lehet szerencsés ember vagyok :D
2016. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetlen értelmes válaszolónak a 4.-nek a választ. Valahogy pár nap alatt magától megjavult és most működik. Mindenesetre már nem fogom használni, mert nem bízok benne, annyit meg nem ér, már ,hogy megcsináltassam. Megmarad ilyen tartalék telefonnak vészvészvészhelyzetekre.
2016. okt. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!