Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez tényleg lehetséges?

Ez tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés
Elnézést ha rossz kategóriába írtam, nem értek az ilyenekhez. Szóval... Anyámnak nem engedem hogy nézegesse a telefonomat, mert úgy gondolom semmi köze hozzá hogy én kivel mit beszélek. Erre Ő tök pipa lett meg minden és azt mondta, hogy az egyik ismerőse meg tudja csinálni hogy amiket üzeneteket én kapok az az ő telefonjára is menjen. Ezt tényleg meg lehet csinálni???

2016. szept. 27. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom nekem iPhone-Om van nemhiszem hogy ezen meglehetne meg alapból ujjlenyomat olvasós szoval anyám nem tudja ha akarja se ,de a lényeg most jön mert nem akarja :D és eléggé furcsa is h a tied igen
2016. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amugy meg lehet oldani amit mondott de eléggé megkell hozza babrálni a telefont , elég szomorú hogy ilyen elvetemült hogy képes lenne tönkre tenni a mobilodat csak azért h nezeggese miket írsz kikkel beszélsz . Üzenem neki hogy ha ennyire kiváncsi menjen el kémkedni Oroszországba Putyinhoz na ezt a beszélgetést nyugodtan mutasd csak meg neki ;)
2016. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet, de rutolva kell legyen.

Amugy nem mondtad milyen telod van.

2016. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alcatelem van. Amúgy ehhez a "művelethez" akkor kéne a telefonom is?
2016. szept. 27. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ehhez telepítenie is kellene tudni egy kémprogramot. De ha nem fér hozzá akkor nem tud rá telepíteni semmit. Zárd a telefont pin kóddal vagy egyéb módokon is.
2016. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Le van kódolva már régóta. Ezért is idegesíti őt hogy "biztos valami titkolni valóm van". Szóval ha nem tudja a telefonomat feloldani meg ilyenek(igazából nem is akarja, mert azt hiszi ezzel most nagyon megilyesztett és úgy tudja nem kell hozzá a telefonom) akkor ezt nem tudja megcsinálni. Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek!
2016. szept. 27. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Tipikus kamuszöveg hogy ha lekódolsz valamit akkor biztos titkolnivalód van. Kérd el mutertól a család internetes banki belépési felhasználónevét / jelszavát. Azt fogja mondani hogy nem adja meg mert semmi közöd hozzá. Erre válaszold te is azt hogy biztos azért mert rejtegetnivalója van. Egy pofont megér hogy felvilágosítsd a mutert hogy rossz irányba gondolkozik.
2016. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!