Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehetséges olyan robot klikkel...

Lehetséges olyan robot klikkelő progit írni ami képfelismerés alapján egyik ábrát ( amelyik helyes a sok közül ) a másikra is húzná?

Figyelt kérdés
Van aki ezt elvállalná? ^^ Kényelmi funkció miatt kellene csak

2016. aug. 12. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ma már ez a 3. olyan kérdés, amiben "robotot" keresel valami klikkelgetős cucchoz.

Van egy olyan érzésem, hogy bedőltél a "keress otthon több ezer dollár, munka nélkül" címen hirdetett baromságnak, ami annyit takar, hogy napi 24 órában mindenféle reklámra kell kattintgatnod, és 1 hónap alatt majd kapsz kb 2 dollárt.

2016. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#2 Régebben olvastam, hogy valaki írt egy vírust, ami nem csinált semmi kárt a felhasználó gépén, csak reklámokra kattintgatott. Az eredmény, ha jól emkékszem 14 milliárd dollár. :)
2016. aug. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elsőnek... "Ma már ez a 3. olyan kérdés, amiben "robotot" keresel" szerintem vagy rosszul fogalmaztál kedves idegen vagy szerintem nagyon benézel valamit... mi az hogy én 3. kérdésben keresem már ezt? xD Ui.: nem dőltem be semminek, de te biztos jobban tudod! ^^ Mindenki jobban tudja nálam a dolgaim! ^^ xdd :DD
2016. aug. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!