Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG nexus 5x vélemények?

LG nexus 5x vélemények?

Figyelt kérdés

Mi az ami rossz benne?

Pl a töltő nem helyettesíthető más töltővel? Csak USB C-vel?

Tetszik hogy full HD-s kijelző 4K-s video is.



2016. szept. 28. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt irják fülhallgatót nem adnak hozzá. Jó hozzá bármelyik fülhallgató?
2016. szept. 28. 14:50
 2/8 anonim válasza:

Nekem 3-4 hónapja van meg a Nexus 5x-m, én meg vagyok vele elégedve. Ami rossz, az az általad említett USB-C kábel. De ez is csak azért (szerintem), mert még nem nagyon elterjedt.

Fülhallgató, fejhallgató bármilyen jó hozzá, ha jack csatlakozós, vagy esetleg bluetooth-os, bár a jack csatlakozó kimeneti feszültsége nem a legtöbb, magyarul elvileg nem szól olyan jól a telefon, mint más telefonok ugyanazzal a fülhallgatóval, de én még egyszer sem hasonlítottam össze más telefonokkal és nekem nem tűnt rossznak a hangzása, persze ez nagyban fej/fül hallgató kérdése.


Ami negatívum, az meglepődnél, de az Android 7.0 Sokaknál okozott gondokat, az akku ideje rosszabb lett, pedig azt ígérték, hogy jobb lesz, nekem is észrevehetően rosszabb lett az üzemideje sajnos. Egy picikét röccenget miatta az Android a telefonon a 7.0 frissítés utáni napokban, de később eltűnik (fórumokon írták és én is ezt tapasztaltam), reméljük majd a 7.1 megold mindenféle gondot! A 2GB RAM és a Snapdragon 808 sem a legjobb, de ha nem akarsz féltucat alkalmazást egyszerre futtatni és nagyon durva játékokkal játszani (Asphalt 8), akkor nem lesz vele gond. A kamerája állítólag nagyon jó, én eddig konkrétan kétszer használtam, kipróbáltam a 60fps-t meg a 360°-os panoráma módot... Összességében (szerintem) ez egy középkategóriás, talán felsőközépkategóriás telefon és annyit is tud, nekem tökéletesen megfelel. Az, hogy vannak kb havonta frissítések, ergo nem szarják le a telefont illetve stock android van rajta, időtállóvá teszik a telefont és én pont azért vettem ilyet, hogy hátha nem kell majd 2-3 éven belül telefont cserélnem, bár ebben a mai világban kitudja...

2016. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Előző vagyok, én kaptam hozzá ingyen usb-c - micro usb átalakítót, így ezzel a kábel gond tulajdonképpen megoldhatónak is nevezhető.
2016. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előnyök:

-Nexus SW és frissítés.(2 év garantált,havi OTA)

-Az egyik legjobb kamera(a konkurenciát veri mint pl G5,P9,I6S)

-Szép és pontos kijelző

-Könnyen buherálható(erre van a legtöbb ROM)

-Gyors-töltés.

-Nagyon gyors és pontos ujjlenyomat-olvasó

-Jelenleg 80K-ig nagyon best buy és nincs jobb vétel

Hátrány:

-Csak 2GB RAM.

-Problémás SoC(S808).

-Gyatra hangszoró.

-Polikarbonát hátlap.

2016. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy gyatra hangszóró? Annyira rossz?
2016. szept. 28. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Halk,egy Nexus 6P vagy egy V10 fényévekkel jobb,de nem vészes.
2016. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálam a hangszóró nem halk, hanem inkább recsegős maxon meg előtte 1-2-vel, itthon a házban elég hangos. Ha csak nem a szoba túloldalán van. Hiába, ez nem kapta meg a stereo hangszórót, mint a Nexus 6P.
2016. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet vásárolni pár dollárért ebayről hozzá usb-usb-c átalakítót.
2016. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!