Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s plus, vagy Samsung...

Iphone 6s plus, vagy Samsung galaxy note 5?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok, és miért? Mindenképp ezek közül szeretnék választani, és nem újonnan venném, hanem használtan.

Az iphone 1 éves, a samsung fél éves, mindkettő gyárilag független, karcmentes, satöbbi, lényegtelen. Melyiket vennétek meg a kor és a tudásuk alapján?


Illetve, ha az fontos, mindig samsungjaim voltak, sose használtam még iphonet, de most nagyon 'győzködnek' vele.. a samsungban a megbízhatóságot szeretem, de az iphoneról csak annyi infóm van, hogy nagyon 'kötött' a használata.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. szept. 28. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Én valószínüleg iphonet javaslok mert strapabíróbb. De az LG közt is nézelődhetsz! Azok nagyon jók!
2016. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én iphonet vennék (mondjuk ha 7plus vagy note7 lenne Note7-et választanám)

Csak arra figyelj, hogy ne 16gb vegyél...

Illetve csak addig kötött amíg nem jailbreakelsz utána azt csinálsz amit akarsz (és a legjobb buli, hogy bármikor visszateheted a gyári cuccot így ha garanciális nem veszik el)

2016. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Én mindenképp a Samsungot venném! A márkanév miatt újonann mindegyik eléggé túlárazott, de a Samsung kevésbé + hasonló képminőségű, de nagyobb felbontású kamera, nagyobb akksi, jobb kijelző, egyéni stílus szerint testreszabható és nyitott rendszer.
2016. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hallgatni senkire. A győzködések mögött mindig a győzködő érdeke áll és nem a tiéd. Próbáld ki mindegyik lehetőséget és amelyik jobban tetszik aszerint válassz. Így nem bánod meg később.

Ilyen telefonok esetében gondolkozz el az újon. Mert ki tudja hogy használták és mennyit gyötörték a használtat. Az hogy karcmentes csak a külsőség.

2016. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy igen gondolom nem 100ezer forint alatt vennék egy használt 6s plus-t. Abból meg már veszel egy új telefont.
2016. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!