Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gondolkodok most kivenni új...

Gondolkodok most kivenni új mobiltelefont, de nem tudom eldönteni melyiket éri meg legjobban kivenni Szerintetek? Samsung galaxy S7, S6 vagy Iphone 7,6S?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül csak pénz & oprendszer kérdése amit mi nem tudunk eldönteni neked.


De amúgy mit várnak az emberek az ilyen kérdésekkel?

Majd kapni fogod alattam hogy iPhone 7, a másik meg S7, a harmadik meg szarozza az iPhone-t a negyedik meg az S7-et :)

2016. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most mindenki azt fogja ajánlani ami saját magának van. :) Szóval én (mivel olcsóbb) a Samsung S6 eddig 100%-ék elégedett vagyok vele,de ha megtehetet akkor inkább az S7.
2016. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kivenni? Honnan? A dobozból? Azt amelyik a dobozban van.
2016. szept. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
S7 edgem van nem cserelnem semmire
2016. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül a legjobb az S7 szóval nyílván azt
2016. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tegnap 22:54 Nyilván egyik telefonszolgáltatótól.


Azt gondoltam,hogy mindenki saját véleményét fogja. Csak kinek melyik telefonnal milyenek a tapasztalatai.

2016. szept. 28. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!