Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 3 Pro-tól...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro-tól van jobb 90. 000 Ft alatt?

Figyelt kérdés

Snapdragon 650+Adreno 510 páros jobb vagy a Mediatek procik Mali gyorsítóval? Szeretnék játszani is, de mindennapi használatban is elvárás, hogy viszonylag akadásmentes legyen a telefon.


SoC/CPU: MediaTek Helio X20 MT6797

GPU: Mali-T880 MP4 páros esetleg játékra jobb lenne? (Ez a Redmi Note 4 64Gb)


Olyan telefont szeretnék, ami bírja legalább 2-3 évig és megéri ár/értékben. Véleményem szerint a legjobb ár/értékkel a Xiaomi dolgozik.



2016. szept. 28. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A heli x20 se épp egy gyenge cucc, sőt ugyan olyan erős (talán még erősebb is) mint a snapi 650.

Nyugodtan választhatod a redmi note 4-et is.

2016. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Antutu szerint 10.000 ponttal erősebb, de azért komolytalannak tűnik számomra, hogy ezt 10 maggal éri el a Snap650(6mag)-hez képest. Ezért is nem tudom melyik lenne jobb grafikát is nézve. Adreno 530 van a toppokban a Pro-ban pedig 510-es...De a Redmi Note 4 meg a 880-as Malival lett szerelve ami a malik közül is top3 :/ Nehéz döntés és Árban 5-10.000Ft különbség van közöttük csak.
2016. szept. 28. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

1: A Qualcomm gyártási technológiája a legjobb, míg a MediaTek-é az egyik legrosszabb, és ugyebár ez is fontos tényező, ezért képes a Qualcomm kisebb felépítésű processzorral/kevesebb maggal elérni hasonló gyorsaságot!

2: az Antutu csak közelítő érték, nem szabad készpénznek venni a teszt eredményét! De látom, Te nagyon az információk világában élsz ahelyett, hogy konkrét tapasztalatokat olvasnál, véleményeket azoktól, akik ilyen telefont használnak!

3: ebben az árkategóriában már olyan hsrdverrel rendelkező telefonok vannak, amik lazán visznek akármilyen játékot, meg se kottyan nekik! Vagy neked ennyire fontos a reakcióidőben kb. 5 ezred másodperc különbség, ami olyan rövid idő, hogy az emberi agy önmagától fel sem képes fogni?!


Minek kérdezel, ha ennyire átlátsz mindent? Nem rossz telefon, esetleg hasonló tudással és árban is a Sony Xperia M5 komoly ellenfél, de amúgy egyedül a kameráját leszámítva a Vernee Apollo Lite hardveresen a létező legjobb ennyiért!

2016. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olvastam tesztet, fórumot és mindent ezzel a telefonnal kapcsolatban, de nem tudtam mihez mérni csak tesztek után. Ezért is néztem az antutut, de youtube videóban meg láttam hogy mindent gyorsabban nyit a Pro és használat közben mégis jobb így utána kétségbe vontam a pontokat már. Nem 5ms fontos nekem, hanem hogy a legjobbat kapjam azért az összegért amit rászánok, de szerintem ez érthető. Processzor+Gpu+Ram volt a döntő, mert elárulom hogy véletlenül se érdekel az 5.5" és az ujjlenyomat olvasó. Nekem az kell, hogy sokáig működőképes tudású telefonom legyen. Minden más ezután csak extra. M5-öt nem vennék, mert volt Sony-m és elég sok bajuk volt. Apollo már érdekel :) Köszönöm a kommented!
2016. szept. 28. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Xiaomi Redmi 3-am van és az Asphalt 8 akadásmentesen fut, szerintem ezekell sem lesz probléma

2016. szept. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!