Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem pár hónapja Kínából...

Rendeltem pár hónapja Kínából egy lenovot és igazából meg vagyok vele elégedve egyetlen problémám hogy nem elég érzékeny a kijelző. Van erre bármiféle megoldás?

Figyelt kérdés
Ezt csak levelezésnél tapasztalom akkor erősebben kell nyomni a megszokottnál. Emiatt nyilván nem fogom visszaküldeni első perctől ilyen. Kalibrálást égen földön nem találtam benne töltöttem le valami de nem jobb. a916 pontosan

2016. szept. 29. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
van rajta kepernyovedo? mert altalaban az vesz le az erzekenysegbol.
2016. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen van de sose vettem le egy mobilomról se.. vagyis az lg f6ról igen mert mintás volt, előtte meg érintős de nem okos. csak gondoltam az is védi azért igyekeztem rajta tartani amíg lehet erre nem is gondoltam.
2016. szept. 29. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd le ugy próbáld ki. Aztán tegyél üveg védőt, az picivel jobb, de az is levesz valamennyit az érzékenységből.
2016. szept. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

levettem és tényleg jobb lett, viszont kiderült hogy kettő volt rajta.. ilyet se láttam még. az alsót rajta hagytam így csak alul kell picit jobban figyelni a betűkre :)

köszönöm

2016. okt. 4. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!