Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezen hezitálok már egy ideje?...

Ezen hezitálok már egy ideje? Telefon vagy mini Segway?

Figyelt kérdés
kb. nyár óta elkezdtem gyűjteni egy mini segwayre de mostanába megondoltam magam hogy lehet hogy telefont kellene vennem. Samsung Galaxy S5 minim van és már fagyogat meg sok sok baja van. Szóval az lenne a kérdésem hogy telefon vagy segway és ha telefont akor milyet? kb. 110000

2016. szept. 29. 19:45
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Bocsi, de én inkább segway-t vennék, az annyira jó dolog.
2016. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a Segway annyira nagy baromság semmi értelme. Hidd el vegyél inkább egy telefont.
2016. szept. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem tök poén. Bár az is lehet, hogy egy hét után megunnám....., attól még jópofa.
2016. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah jó poén. Az ilyen fizetésnyi poénokat én is szeretem. Inkább idd el az árát jobban jársz.
2016. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó akkor eliszom :-)
2016. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Castiellis válasza:
Mindenképpen Mini Segway!!! ;)
2017. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!