Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég lehet nekem az iphone...

Elég lehet nekem az iphone 5Sből a 16gb?

Figyelt kérdés

Alapból 32gb-osat vennék, de szinte sehol sem találok eladót... legfőképp rose goldot szeretnék, abból 1et se láttam 16osnál nagyobbat ... (használtan venném).

Játszani nem nagyon szoktam rajta, pár alap játék, ilyen passziánsz, mahjongg meg hasonlók, nem vagyok az a játszós típus. Zenét tennék rá, de azt sem sokat, nagyon max 50 számot. Ami miatt nem tudom, hogy elég lenne-e, hogy imádok fotózni, azért is cserélem le a mostani telefonomat (sima 4), mert szebb képeket szeretnék csinálni, illetve ezt már nem lehet frissíteni.

Elég lehet nekem a 16gb? Esetleg egy nagyobb fotószerkesztőt töltenék le rá.


2016. szept. 30. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Maga a fő kérdésre nem tudok pontos választ adni, de nagyjából elég kell legyen.

Annyit tennék hozzá, hogy hivatalos Rose Gold színű I5s nincs, a 6-os szériától van csak.

2016. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:

Nem, mivel nem bővíthető tárhelyből 16gb mindenképpen kevés lesz has sokat fotózol.


32gb a használható minimum.

2016. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyel hozza egy 50GB-os iCLoud tarhelyet az Appletol, 0,99 dollar havonta a ber. Oda aztan a telo felpakolja ami nem fer el rajta.

0,99 dollar az kb 274 Ft havonta, vagy 3300 Ft evente. A telo arahoz kepest nagyon keves.


Annyi lesz hogy mikor wifin vagy akkor a telo allandoan fog feltolteni valamit, peldaul a kepeket.

2016. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vegyél egy normális kamerával rendelkező telefont ha fotózni akarsz.
2016. okt. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, nekem ez teljesen megfelel ;)
2016. okt. 1. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!