Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elakarom cserélni hibás...

Kevin576 kérdése:

Elakarom cserélni hibás telefonomat (? ) többi lent

Figyelt kérdés

Hibás Iphone4-et szeretnék elcserélni, az a kérdésem, ha megcsináltatja a másik tulaj, ő már nem fogja látni azt ami akkor a telefonon volt? Vagyis törlődőt minden ami rajta van, mikor leeset és azóta nem kapcsolbe? (nem tudom megnézni, úgy meg nem szeretném elcserélni hogy ha megcsináltatja vagy mit tudjam én, lássa a személyes dolgaimat rajta)

bocsánat ha nagyon gyerekes írtam le de másképp nem tudtam megfogalmazni.



2016. szept. 30. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem törlődött semmi.

Attól hogy most nem működik, továbbra is tartalmazza a megelőzően benne lévő információkat.

2016. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos Kevin, nem törlődött a memóriából semmi. De gondold végig, van e benne olyan, amit féltened kellene? A telefon ID je biztos hogy megmaradt benne, vagyis teljes értékűen nem fogja tudni használni, ha csak te meg nem adod neki....anélkül még az áruházba sem tud elmenni.
2016. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!