Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s 64 gb -legfrisebb...

Iphone 6s 64 gb -legfrisebb ios 10- másnak is gond?

Figyelt kérdés
Nektek is van ilyen? Szoftveres hiba lenne? sajnos van olyan egyre gyakrabban, hogy ha hívnak, vagy hívok valakit sem a hívott fél, sem én, nem halljuk egymást, de azt látom a kijelzőn hogy az idő tellik, de mégsem halljuk egymást. Ezt akkor is csinálja ha be van dugva a füles, de füles nélkül is csinálja, kb negyedjére, ötödjére jön helyre, de aztán megint elromlik. Vibernél, rendes hívásnál is csinálja, de volt olyan is hogy zene hallgatásnál, vagy videó elindításánál hogy nem szól a hangszóró.

2016. szept. 30. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos van pár hiba még az iOS 10-ben...

Nekem nagy részét úgy sikerült megoldani, hogy teljesen újraraktam a telefonom (iPhone SE) és új eszközként állítottam be (így minden adat elveszik, és minden eggyes alkalmazást újra be kell állítgatni).

Ezt tudom javasolni neked is!

2016. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyenként neked is ez volt a hibád ?
2016. szept. 30. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen ilyen posztok alatt valahogy nem látom hemzsegni azokat az apple fanokat akik szeretnek azzal az érvekkel jönni hogy az IOS legmegbízhatóbb.
2016. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!