Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tud-e valaki ingyenes függetle...

Tud-e valaki ingyenes függetlenítő softwert, vagy esetleg kódot?

Figyelt kérdés
Alcatel One touch 282. A maszekok 2000 alatt nem is akarnak hallani . A telefont a Mamámnak vettem 2500 Ft-ért. 20-as és 30-asra kellene.

2016. okt. 1. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy már elavult tudás de az ilyen "butatelefonok"korában a függetlenítés még úgy ment hogy egy speciális kábellel rá kellett dugni egy számítógépre a telefont amin egy szoftver ment és azzal kellett átprogramozni-nem csak egy kódot kellett beütni-a kábelnek és a szofvernek is ára van,azt szeretnék visszatermelni a telefonosok.
2016. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Akkor már miért nem vettél alapból függetlent?
2016. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Alain Delon ***** válasza:
Nem ér meg neked a Mamád telefonja 5000 Ft-ot?
2016. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"Tud-e valaki ingyenes függetlenítő softwert, vagy esetleg kódot?"

Igen, az akihez vitted, a kódért nem is kér pénzt, csak a munkadíjat kéri el amiért megcsinálja neked, nem cseszi szét a készüléket, nyugodtan viheted haza a becses készüléket hogy a Mama telefonálhasson vele.

De nem tehet róla hogy te ingyen akarod dolgoztatni.

2016. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Azért durvák a válaszok. Amikor majd a válaszadók is rokkant nyugdíjasok lesznek, a cigány átveri ,akkor majd rájön arra, hogy kevés pénzből is lehet segíteni.Ha nagy lenne a rokkant nyugdíjam, a legújabb telefont venném meg Édesanyámnak és természetesen újat.

Ennyi. A segítő szándék nem a becsmérelésből kellene kinerülnie!!!

2016. okt. 1. 14:14
 6/22 Alain Delon ***** válasza:
Én nem vagyok rokkantnyugdíjas, de alapból nem vennék olyat, amivel még utána kínlódni kell, akármiért is. Nemcsak az utólagos költség miatt, hanem a macera miatt sem. (A mai napig ajánlgat nekem egy telefont az egyik kollégám, olcsón, amit szintén függetleníteni kellene, de én nem járkálok utána.)
2016. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Azért mert rokkantnyugdíjas vagy, már tudnod kellene hogy az emberség és a segítőkészség nem egyenlő az ingyenéléssel.

Én villanyszerelő vagyok, és ugyanannyi az anyag és ugyanannyi munka van egy rokkantnyugdíjasét megcsinálni valamit, mint egy egészséges, jól kereső emberét.

Mégse várhatja el senki hogy ingyen dolgozzak, akármilyen rászoruló valaki.

Az megint más ha segítek.

2016. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2016. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 bp1985 ***** válasza:
#8 Ha 2000 ft-ot sajnál az anyjára, szerinted 10-ért vesz telefont?
2016. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, mennyi rosszindulatú ember van ezen az oldalon:

1.Nem ingyen várom el a munkát.

2.Egy egyszerű kérdést tettem fel.

3. Amennyiben nem tudom megoldani, inkább elajándékozom egy rászorulónak a közelben.

4. Nem szokásom rosszat kívánni senkinek, de aki ezen az egyszerű kérdésen fennakad, hát annak...

2016. okt. 1. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!