Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy s5 neo megéri?

Boos kérdése:

A samsung galaxy s5 neo megéri?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyiért?
2016. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SZERINTEM nem.Akkor inkább Samsung Galaxy Y5 vagy Doodgee X5 pro.Olcsó és nagyon erős.
2016. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek, az én véleményem: SEMMILYEN telefon nem ér 30e Ft-nál többet, sem új sem pedig használt. Mégiscsak TELEFONOKRÓL beszélünk.

Nekem Doogee X5 Max Pro-m van, ár/érték arányban szinte verhetetlen, és teljesen problémamentes. (Mo.-n drágább, de Kínából rendelve megáll 30e alatt.)

2016. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HKO123 válasza:

Szerintem Samsung Galaxy J5.l Tapasztalatból mondom. Áprilisban vettük,és nem volt akkor senkinek sem olyan,most pedig minden második embernek olyan van a kezében. Komolyan. Akiében nincs az meg olyat akar. Gyönyörű képeket készít,gyors.

De hogy reálisak legyünk elmondom mik a hibái szerintem,hogy ne az legyen hogy jót elmondom és rabeszellek,majd megbánod.

Egy napos rendes használat után lemerül. De ha jobban belegondlok, az össz ismerősöm erre panaszkodik a saját telefonjánál, ami Sony,Huawei,Microsoft... Ez általános probléma a mai telefonoknál. De ez egy töltővel megoldható. Este felteszed, reggel leveszed.

A másik,és ezzel zárom a panaszokat.

A videók rengeteg tárhelyet foglalnak mivel jó minőségűek. Személy szerint az összes videót átrakom laptopra és nincs is semmi bajom őszintén ezzel a telefonnal. Imádom.

Az összes kütyü függő ismerősöm elégedett vele,sőt nagyon szeretik,pedig általában semmivel sincsenek megelégedve.

Remélem ez mellett döntesz.De ha nem akkor remélem bejön az adott teló.

2016. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!