Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltani fogok. Samsung galaxy...

Váltani fogok. Samsung galaxy s7 edge, vagy note 7?

Figyelt kérdés

Szoval most egy iphone 6s pluszom van. Teljesen megvagyok elegedve vele, gyors, nem laggol, eros, szep kepernyo stb...egyedul a kamerajaval nem vagyok megelegedve. Ez miatt lesz a valtas.

Utana neztem, hiaba ragtak dupla kamerat az iphone 7s-be, meg igy jobban teljesit a samsung s7/note 7.

Csupan azt nem tudom, hogy melyik a ketto kozul a jobb es erosebb telefon. Plusz jo lenne tudni, hogy a ketto kozul melyiknek van jobb kameraja marmint s7edge vagy note 7-nak?


Uii: elvileg par honapon belul ujra kaphato lesz a kirobbano sikert arato note 7 szoval a kerdeses valtas nem a reggel fog megtorteni.


2016. okt. 1. 03:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan az a kamera van mindkettőben... amugy note 7-et vennem ha most vennek mobil de mar megvettem az s7 edget ugyh felesleges lenne a valtas, s7 edge jobban tetszik dizajnra de ha most kellene donteni akkor note 7 lenne a befuto
2016. okt. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább sima S7 vagy S7 edge mert ezek jók.

A Note7-et csak hónapok múlva ajánlott venni ha már minden hibáját kijavították és megbízható példányokat lehet majd kapni. A Note7-el állítólag olyan probléma is van hogy a hőcső rendszer is hibás benne és ezért jobban melegszik mint kellene. Ez a hőcső rendszer a sima S7-ben vagy S7 Edge-ben jól működik és csak langyosak terhelés mellett is a telefonok.

2016. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A Note 7 robban😂😂
2016. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aztaaaaa... Ezt a lassú felismerést :o)
2016. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Robbano sikere volt s notenam szo szerint berobbant a köztudatba ...
2016. nov. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azért hogy védjem. Mert nagy hiba volt a Note 7. De ha 10 millió emberből csak pár ezer a nagyonhülye akkor már mindegyik az? Na de vissza lehetne hívni mind a 10 milliót agymosásra hogy biztosra menjünk. Mert fennáll a veszélye hogy még kiderül néhány másikról is hogy ők is nagyonhülyék. Utána hogy még biztosabb legyen megkérni mind a 10 milliót hogy ne szaporodjanak. Mint ahogy a Note7-el is ezt tették.
2016. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
utolsó vállaszolónak igaza van ha bár a több ezer az eléggé sok de azért a Note 7 jó teló
2017. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!