Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki leirna a tapasztalatait...

Hunika14 kérdése:

Valaki leirna a tapasztalatait a Huawei p9-el? Vagy jobban megeri a OnePlus3, esetleg valami mas opcio? 140000 a ra szant osszeg.

Figyelt kérdés
Elore is koszonom a segitseget!

2016. okt. 1. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy link az S6-ról :) [link]
2016. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Akkor megyek nagyjából sorban. :D


Mint mondtam One Plus 3-at ajánlom.


Huawei nagyon szeretem a márkát, de az az igazság hogy mára az is drága lett. Jó jó, de van nála jobb.


Sony-t sztem felejtsd el, ma már kb csak a márkahűség miatt veszik, meg azért mert "SONY".


Lg-nél ugye ott a V20 az nem rossz. G5 szerintem nem lett valami jó, G4 viszont 100ezerért elég jó üzlet.


Samsungnak S7/S7 Edge nagyon jó vétel. Note 7 is viszont ott az ár az vaskosabb :)


Htc,Lenovo-t pedig felejtsd el ilyen kategóriában már nem tudják nyújtani azt a szintet


Húúú Iphone ajajajaj. Megfognak kövezni!

Nagy apple fan vagy? Mert ha igen ne olvasd el :)

Szóval kb a telefonok.

5s elavult, 50ezerért is sokallanám.

6-os mikor kijött akkor is vicc volt, egyedül a méret és design váltás volt a létfontossága.

6s na ez nem lenne vészes, viszont egyetlen problémája az hogy a konkurencia nagyon ráver. Árcímkéje meg nagyobb mint a konkurenciának. Apple logic.

7-esről szerintem felesleges beszélni, aki kicsit is tud racionálisan gondolkodni az tudja hogy nevetséges az egész telefon. Kb egy Iphone 6s+ plusznak (direkt írtam 2x) felel meg.

SE-t kihagytam. Telefon nem rossz, árcímkéjének köszönhetően. Ha kicsi telefon kell kb az egyetlen egy telefon ami van felsőbbkategóriában. De ha nem kell kis telefon akkor semmiképp nem ajánlom. (4*colon elég nehéz bármit is csinálni, akár játék, akár videó/film. Munkáról nem is beszélve. Garantált nagyító vétel.


Szóval nincs könnyű döntés, viszont ebben a kategóriában nem nagyon tudsz mellé nyúlni, vedd azt amelyik jobban tetszik.

2016. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Koszonom, az ilyesfajta tajekoztatast szeretem, ugy erzem, hogy segitettel ! ;)
2016. okt. 2. 20:25
 14/16 anonim ***** válasza:
A HTC10 az minden tesztben a legjobb 10-ben benne van!
2016. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem OP3-mam van és semmi gondom nincs vele. Mielőtt megvettem én is p9-et néztem :D de aztán megláttam ezt a telefont hogy milyen a specifikációja és hogy mennyibe kerül már rendeltem is :D. Nem bántam meg hogy ezt vettem. Ennyi pénzért legjobb telefon. Antutu benchmarkban csak az iPhone 7 ért el több pontot de hát az 2x ennyibe kerül.
2016. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt, valoszinuleg ezt veszem !
2016. okt. 4. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!