Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 wifi probléma?

Iphone 6 wifi probléma?

Figyelt kérdés
Frissen vásárolt iphone 6, amikor megvettem amikor fogta a hotspotot és a wifit is. De most is az előbb fogta a szobába tökéletesen, és kis idő múlva már megse találja, mi lehet a hiba? Szoftveres vagy hardveres? IOS 10.0.2 a legfrissebb, másik iphone 6 on minden ugyanígy, és nincs vele baj, beállításoknál lehet találni valami rejtett dolgot?

2016. okt. 1. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy hiba lenne...Amerikában, ahol hemzsegnek az iphonok, nem lenne igazán jó, ha 500 telefon wifi je nagy hatótávolságú lenne, és egyszerre működne. Inkább közelebb kell menni...

Az én Lenovom veszi a wifit 100 m ről is, a fiam iphonja jó ha 15 ről.

2016. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen sávon? Mennyire nyúltatok hozzá a Wifi beállításához? Én egyszer tapasztaltam olyat, hogy nem talált meg egy hálózatot, de az a router úgy volt beállítva, hogy egy Magyarországon hivatalosan nem használható 5 GHz-es sávot használjon.

Ha másik telefonotokon minden ugyanúgy megy, akkor alighanem hardveres lesz a gond. Azt megpróbálhatod, hogy a telefonon a hálózati beállításokat helyreállítod, de ez (nyilvánvalóan) azt fogja eredményezni, hogy elfelejt minden Wifivel kapcsolatos beállítást, így az ismert hálózatokat is. Mindent állíthatsz majd be újból.

2016. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg egy olyan tapasztaltunk, hogy a antenna sáv környékét kicsit megnyomkodtam(régebbi tab on kijelző hiba megoldásából kifolyólag gondoltam) hátha csak kontaktos.. és utána a barátnőm aztmondta hogy itthon nálunk amíg lentvoltunk fogta rendesen else ment a wifi meg semmi.. az a baj hogy nem akarom elküldeni szervízbe vagy bevinni a telefont, mert alaphangon egy szétszedésért elkérnek egy 5öst.. de akkor a szoftveres dolog kizárva? ha csak kontaktos akkor is mindenképp szervíz? (addig nem akarom elvinni neki, amíg 100% hogy nemtudjuk megoldani magunk a bajt!) a hálozati részét visszaállítottam már:/
2016. okt. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!