Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik készüléket válasszam?...

Melyik készüléket válasszam? Samsung/Lenovo 60E Ft-ig?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas a telefonok világában. 4 éve használom ugyanazt a készüléket, ami mostanra megérett a cserére. 60-65 ezer Ft-ot fordítanék rá.

Amiket néztem Lenovo P70, K5 Plus, Samsung Galaxy J5.

Nem félévre vásárolnék, bár tudom ezeket már nem a tartósság jegyében gyártják. Fontos lenne, hogy a telefonálás zökkenőmentes legyen, fényképek elfogadható minőségűek(legalábbis a hátlapi) és egyszerűbb alkalmazásokat(sport appok, 1-2 játék) elbírjon.

Ha valaki segítségemre lenne a választásban nagyon megköszönném.



2016. okt. 2. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek közül a K5 plus amit érdemes megvenni. Jó középkategóriás hardver, jó kijelző, 2GB ram.

Vagy még egy Xiaomi Redmi 3 pro vagy 3s, kicsit olcsóbb, nincs benne b20 lte támogatás, de hardveresen ugyan ez több rammal és miui android 1-2 hetente kap javításokat ami azért nem rossz dolog.

2016. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Be kell valljam a Xiaomiról, mint márkáról még nem is hallottam. Nem akarom megfizetni a nevet, de most utána nézek ennek :)

2016. okt. 2. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!