Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol ki a telefonom,...

Miért kapcsol ki a telefonom, mikor 8,10, vagy akár ennél több százaklékon van?

Figyelt kérdés

iPhone 6S-em van, és mint fent írtam, folyton kikapcsol. Ilyenkor nem lehet visszakapcsolni, csak ha csatlakoztatom töltőhöz. Azt még kiemelném, hogy NEM mindíg csinálja ezt.

Előre is nagyon köszi a válaszokat, tov. aki olyan választ ír, hogy ájfos, meg így szar az ájfon meg "csak divatból jó", annak üzenem, hogy értékelje át az életét!



2016. okt. 2. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak természetes. Majd írd még meg, hogy milyen választ kívánsz, és kizárólag azt fogod kapni.
2016. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen gyakran töltöd a telefont, de ez tipikusan elhasználódó akkuknál szokott jelentkezni, viszont 6s még túl fiatal ahhoz, hogy jelentkezzen. Nekem pl 3 éves iPhone 4-nél volt hasonló.
2016. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
naponta van, hogy kétszer, de leginkább csak egyszer. ezelőtt 5C-m volt, és ennyi időnél, még tökéletesen működött...
2016. okt. 2. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy teljes visszaállítást, gyalulj le mindent. Előtte csinálj iTunes biztonsági mentést gépre, hogy hamarabb visszatudd rakni a cuccaidat. Ha ez sem oldja meg akkor szervíz.
2016. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, megpróbálom. köszi a választ, sokat segített!
2016. okt. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!