Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger hívás rögzítés...

Messenger hívás rögzítés lehetséges valahogy?

Figyelt kérdés
Androidon. A sima telefonos hívást rögzíti a telefonom alapból. A messenger hívásokra gondolom külön app kell, de nem nagyon találtam.
2016. okt. 3. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, külön app kell hozzá.

Nem tudom miért nem találtad, az elsőként listázza ha rákeresek a MESSENGER és a RECORDER kifejezésekre együtt:

[link]

2016. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"All call recorder"-t próbáltam már, de nem rögzít semmit.

Beállítási lehetőségekből se sok van. A többi meg 3 csillag alatti és nem írnak jókat róluk.

2016. okt. 3. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ne minden készülékem és nem minden platformon egységes a működése egyes alkalmazásoknak.

Kipróbáltam, nálam működik.

5.0.1, GT-I9505

2016. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Én ugyanezt a kérdést tettem fel kb. fél éve, sajnos hiába emeltem ki többször is, nem kaptam rá érdemi választ. Remélem neked nagyobb szerencséd lesz, azóta sem találtam ilyen programot, pedig nagyon jól jönne.

Kedves első: amit linkeltél azok közül mindet kipróbáltam, és mindegyikkel az a baj, amit a kérdező is írt: csak a SIMA telefonhívást veszik fel, az ilyen voip-alapúakat nem. Ergó egyik sem felel meg a célnak.

Ha valakinek van valami használható ötlete, írja meg, mert engem is érdekelne még mindig.

2016. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hívásos beszélgetést felveszed. Azaz indítod PC-ről hangszorót fel, telefonra meg felveszed, vagy kihangisítás telefonon, másikkal meg felveszed.

Nem logikus?!

Sok sikert!

2023. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már a kérdés kiírása idejében is az volt a helyzet, hogy az alkalmazás tiltja a házirendben hogy rögzítsék a beszélgetést. Tehát ugyanazon a készüléken nem megoldható a feladat, esetleg ha valakinek ingerenciája támadna újból megkérdezni.

Diktafon, másik telefon, magnó, hasonlók segítségével megoldható.

Ha ezt valaki nem képes megérteni, annak nincs több mondanivaló a témában.

2023. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!