Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S7 Clone...

Samsung galaxy S7 Clone telefonrol ( HDC Space S7 Pro) vélemény?

Figyelt kérdés
Eredetileg jo fajta masolat jo velemennyel vannak ra. Olvastam ,ujjlenyomatos , 2gb ram , quad core , 12mpx kamera 5 mxp elolapi.

2016. okt. 3. 18:17
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Innen lenne rendelve. 30 ezer forint.

2016. okt. 3. 18:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű gyakorlatnak tartom, hogy a telefon hazudik a benne lévő hardverről, szoftververzióról. Ha a klón telefonok hagyományosan pocsék szoftvere nem okozna problémát, ez garantáltan fog.

Nem támogat LTE-t, és idehaza Vodafone-hoz különösen nem ajánlott, mivel 900MHz-es 3G-t sem támogatja. Processzor teljesítménye ma már gyenge, mivel Cortex-A7-ből van benne 4 darab, az is alacsony órajelen. Ujjlenyomat szenzor adatlap szerint szintén kamu ("simulated"), csak úgy tesz, mintha leolvasná, aztán mindenképp beenged. Kamerák is vélhetően kamuk (értsd: van benne egy teszem azt 5 megapixeles modul, azt interpolálja fel 12-re).

2016. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Èrtem. Tehat lassu lenne az ujlenyomat olvaso is mindenkepp be engedne kamarek se olyanok es semmikepp se ajanlod.. Csak mert volt nekem egyszer klone telefonom de az tenyleg sz*r volt errol meg csak jot irnak es azthittem jo. Megfogadom tanacsod nem veszek
2016. okt. 3. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Még véletlen sem... klon telefonnak semmi értelme pénzkidobás...
2016. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Klón telefonok egyetlen egy dologra jó. Mutatni. Kirakod az asztalra. Úgy mész az utcán hogy a kezedben van. Kb ennyi.
2016. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem ertem akkor miert irjak hogy van benne 2gb ram jo kamera stb..ha nem is igazm (oda van irva hogy real )
2016. okt. 4. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Marketing.
2016. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!