Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segit? Egy samsung...

Valaki segit? Egy samsung galaxy j5 telefonrol lenne szó, megcsináltam vele a reset-es dolgot

Figyelt kérdés
eddig mindegyik telefonon sikerult mikor elfelejtettem vagy elrontottam a képernyozart most megcsinalta az ujra inditast igaz de keri az elozo email cimet amivel szinkronizalva lett de nem fogadja el. Nagyon sokat probaltam ami volt rajta gmail cim azzal is tobbszor de semmi. Valami otlet?

2016. szept. 20. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakd újra a firmware-t, ODIN-nal firmware-t meg tudz letölteni a samfiles vagy hasonló az oldal címe
2016. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de a telefonra nem tudom letolteni mert nem enged az emailtol tovabb ... Akkor most laptopra kell letoltenem ,bocsi nem vagyok otthon az ilyenekben
2016. szept. 20. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze ezt csak PC-n tudod megoldni, az ODIN PC szoftver, kábellel össze kell köti a telefont, download módba tenni ás rátenni a firmware-t.
2016. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!