Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazas telefonra...

Stevenke kérdése:

Van olyan alkalmazas telefonra ami elküldi egy adott helyre pl emailre hogy az adott telefonon mit irtak neki messengeren vagy mit irt?

Figyelt kérdés
Valami kém alkalmazás. Remélem érthető voltam.

2016. okt. 3. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
És azt ugye tudod, hogy ez mindd illegális?
2016. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vannak ilyen alkalmazások es nem ez volt a kerdes.

Csak hogy ki milyen alkalmazast tud

2016. okt. 3. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs
2016. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én ilyenről nem tudok. szóval nem hiszem hogy lenne ;)
2016. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen appok, de sok penzert, olyan 200 dollarokert.

Esetleg a Cerberus turheto aron van, asszem kb 5 dollar, es neten le lehet kerdezni az SMS-eket. De a FB Messenger uzeneteket az nem tudja ha joil lattam.

2016. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem voltál érthető, a kérdésed igen/nem választ igényel, de az "igen" válasz, illetve annak bármilyen kifejtése az oldal szabályzatába ütközne.


3. / Tilos


(m) bármilyen jogsértő tartalmat elhelyezni, jogellenes cselekmény vagy bűncselekmény elkövetésére felhívást közzétenni, vagy erre utaló magatartást folytatni, illetve büntetni rendelt cselekmények (bűncselekmények, szabálysértések) elkövetéséhez bármiféle tájékoztatást adni;

2016. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!