Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S5 active android...

Galaxy S5 active android frissítés?

Figyelt kérdés
van egy S5 active keszulekem, de nem dobja ki a frissitest, pedig mar regota frissitheto 5.0, ha jol tudom 6.0-ra is. A telefon AT&T kiadasu, Amerikabol jott. Elkepzelheto, hogy ez miatt nem frissiteto? lehet hogy magyarorszagon nem is fogom tudni frissiteni? meg lehet valahogy ezt oldani vagy csak manualisan az internetrol letoltogetve? ha jol tudom ez nem tul biztonsagos. jelenleg 4.4 van rajta

2016. okt. 4. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos sokszor nagyon sokára, vagy egyáltalán nem érkeznek frissítések szolgáltatótól vásárolt telefonokra. Ez azért van mert maga a szolgáltató nem foglalkozik vele, nem engedi a frissítést. Szerintem csak manuális frissitéssel tudod megoldani.
2016. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia, ha minden igaz, akkor ezek a keszulekek frissithetok 6.0-ig, az AT&T kiadta ra a frissitest mar reg. csak az a problemam, hogy a telefonom ezt nem jelzi, nem tudom frissiteni
2016. okt. 11. 13:03
 3/3 FreddieM ***** válasza:
Ha a készülék az AT&T szolgáltató eredeti üzletében volt vásárolva, akkor természetesen frissíthető. Viszont ha a készülék máshonnan lett vásárolva, akár függetlenítve lett, a termék szoftvere nagy valószínűséggel nem frissíthető.
2016. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!