Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismersz olyan fiatalt aki még...

Ismersz olyan fiatalt aki még butatelefont használ?

Figyelt kérdés

2016. okt. 4. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár már 2010-től nagyon kezdtek elterjedni az okostelefonok, én meg szeretem a modern kütyüket, mégis, 2013 közepéig, amíg tönkre nem ment, egy Nokia 6234-et használtam kisebb anyagi nehézség miatt, pedig már akkor is szerettem volna okostelót. Utána egy nagyon gagyi buta Telenor R252 volt átmeneti telefonnak, csak hogy el tudjanak érni, meg ébresztőnek. Aztán másfél éve megvettem a Huawei Ascend P7-et, amit azóta is rendszeresen használok, imádom!


29/F

2016. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Persze. Pl én is pár hónapja birtoklok "okos"telefont.

De ha olyan munkám lenne, mint az előbb említett mondjuk építőipari, ezer százalék, hogy én se vinnék magammal okostelefont :D Igazábl semmilyen ipari-jellegű munkához. Nem arra lettek kitalálva, hogy azt bírják :)

2016. nov. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Például én. És nem kőműves vagyok, hanem diplomás fiatal. A gondolattól is rosszul vagyok, hogy okostelefonom legyen.
2017. máj. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyik ismerősömnek 21 évesen "butatelefonja" van. Igaz, érintős, de nincs wifi se semmi rajta.
2017. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
Lehetne kapni sonyericcson c905 hasonlo telefont dobnam a kukaba az okostelefont
2018. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 juard válasza:
67%

ziasztok!

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem szociológia szakára járok, következő félévben írom szakdolgozatom, aminek témája a nyomógombos telefont használók az információs társadalomban. Ehhez a kutatáshoz keresek alanyokat, akik vagy az okostelefon vélt negatív hatásai miatt nem tértek át ilyen típusú telefonra vagy korábban használtak okostelefont, de elegük lett belőle, emiatt váltottak vissza nyomógombosra. :))

Ha segítenétek nekem és ismertek ilyen embert vagy ti is ilyenek vagytok, akkor kérlek írjatok egy e-mailt a juard@hotmail.hu címre.

Köszönettel:

Simon Krisztián

2019. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!