Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pl az arukereson miert csinalj...

Pl az arukereson miert csinaljak azt hogy sokkal olcsobban adjak el mint amiert ok megveszik? Ez nekik miert jo

Figyelt kérdés

2016. okt. 4. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy olcsóbban veszik meg?Így is haszonnal dolgoznak különben rég bezárnának.Én pl. minden műszaki cikket az Euronicsba veszek,mert ott mindig alkudni lehetett!A hűtőből 10ezret,tv-ből 5ezret,mikróból is 5ezret alkudtam és nem egyszerre vettem meg az összeset!Sokan nem tudják,de szinte minden műszaki cikből lehet alkudozni!
2016. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
és beírod kulcsszónak hogy iphone :) nem hallottad hogy melyik országban a legdrágább?ezen kívül az árukereső nem árusít termékeket,ők csak boltok árait hasonlítják össze.
2016. okt. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elhiheted nem olyan jó szívűek hogy direkt olcsóbban adják csak hogy Ők csődbe mehessenek :D . USA-ban 187 ezer forint az új Iphone 7, itthon 257, mert rámegy a 27% adó. De ha csak a szomszédba mennek át, ausztriában is kb 25 ezerrel olcsóbb mint nálunk, és az nem a világvégén van. A legtöbb ilyen cég külföldről hozza be a termékeket és azért tudják ár alatt eladni.
2016. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!