Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki le írná részletesen,...

Valaki le írná részletesen, érthetően, hogy hogyan kell fel telepíteni a telefonomat?

Figyelt kérdés
Szeretnék rá telepíteni egy android 5.0-át. Xperia sp telefonról van szó. Segítsetek PLS :((

#telefon #Android #Lollipop #xperia xperia sp
2016. okt. 5. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Most mi van rajta? Milyen android?
2016. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak CyanogenMod-ot lehet tenni ra, ami egy kupac xar.
2016. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Próbáltad már egyáltalán? Ha nem akkor mit okoskodsz?

2016. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért? Te próbáltad? Akkor meg mit okoskodsz? Vagy azt hiszed nekem van 15000 féle telóm itthon 10 féle OS-el hogy minden telós kérdezőnek leteszteljem a fura igényeit?

Persze hogy nem próbáltam, de legalább végigkerestem a netet infó után, nem gyökereskedtem mint te.

2016. okt. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen próbáltam, és lásd működött.. Na akkor mi van? Olyanba okoskodsz bele amit életben nem csináltál.. Neten utána néztél? Valóban? Kétlem.... Ugyanis akkor nem írjál ilyen baromságokat. Hül.yegyerek.
2016. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket ne itt veszekedjetek . :D

Andorid 4.3 van rajta

2016. okt. 7. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!