Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most kaptam meg ebben a...

Most kaptam meg ebben a pillanatban a futártól a telefonomat ami 2 hétig szervízben volt és most már be sem kapcsol?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=lOAJba-JytA


pontosan ugyan ez van az én telefonommal is, xperia z2

nem kapcsol be, töltőre dugom csak egy piros led ég a tetején de semmit nem reagál (próbáltam a bekapcs, hangerő fel-le megoldást is de semmi) akkor most mehet vissza úgy ahogy van a szervízbe?


2016. máj. 25. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerviz, persze csak ha garanciás. valószínűleg halott az alaplap.
2016. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd még egy darabig töltőn, hátha feléled, de ha az nem segít, akkor igen, valszeg halott.
2016. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
persze hogy garanciális épp azért volt szervizben
2016. máj. 25. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:

És úgy hozták neked vissza, hogy nem működik?


A pofátlanság netovábbja....


Remélem jó kis levelet fogsz írni nekik amiben elküldöd őket a jó büdös.... oda.

2016. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kaptam a telefon mellé még egy dokumentumot amin a főbb adatok voltak stb.

[link]


Elvileg náluk még kellett mennie, hogy azt írhassák rá hogy: Végső teszt eredménye rendben. ...

2016. máj. 25. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor vedd fel a kapcsolatot azzal aki a garanciát intézte. Sajnos van itthon 1-2 ilyen pocsék "hivatalos" szerviz, akiknél a nagymama jobban megcsinálja.
2016. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!