Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen lassu a telenoros...

Miért ilyen lassu a telenoros internetem? Már lekorlátozták de ez előtt a youtube-on 240p minőségbe tudtam nézni a videokat de most 140p minőségben sem játsza le. Letöltöttem nehez egy internet sebesség mérőt és 3kbps-ot mmutat.

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mobilon? Orvendj hogy egyaltalan mukodik.
2016. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már az is hülyeség mobil net-ről nézni a youtube-ot. Nagyon zabálja , igy hamar korlátozzák.
2016. okt. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
200mb-ot adnak minden hónapban az le is megy 1-2 nap alatt, de amióta 29-én volt ingyen korlátlan mobilnet a telenornál azóta ilyrn lassú,nem tudom mitcsináltak vele
2016. okt. 7. 08:12
 4/4 anonim válasza:
Hát gondolj bele egy másodperc leforgása alatt kb 30 képet nézel meg egy átlagos videónál. És egy kép kb 250 kbit. Amúgyis én a mobilnetemet biztos hogy nem használnék videó nèzésre.
2016. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!