Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A letöltési sebesség miért,...

A letöltési sebesség miért, csak 2 és 7 KB/s (e között váltakozik) mikor 32 KB/s kellene lenni. ( a szerződésben leírt: ennek 80%-a garantált általában)?

Figyelt kérdés

Július hónap óta küszködöm ezzel a problémával, azelőtt ezzel nem volt semmi gondom. Lassítva is letudtam forgalmazni havi 4GB-ot de most már csak, jó ha 300MB-ot tudok az adatforgalom elfogyása után. Mondjuk egy Weboldal betöltése is komolyabb problémát jelent..egy Google navigációt elsem tudok indítani.

Telefonom: Sony Xperia Z 4G



2015. szept. 30. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a cél, hogyha elfogy a fizetett adat mennyiséged, 0 forgalmazás, vegyél még hozzá pénzecskéért.
2015. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is gondoltam, de akkor mert nem biztosítják azt amit leírtak a szerződésben?
2015. szept. 30. 15:20
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Melyik tarifacsomagban vagy?


Nem akarok vészmadárkodni de telenoros honlap:

" A keret felhasználását követően a szolgáltatás igénybevétele maximum 0.0/0.0 kb/s le-és feltöltési sebességgel lehetséges. A számlázási ciklus lezárultával a forgalomlassítás megszűnik."

2015. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Smarttarifa extra 1, de néztem már ezt is : 32KB/32KB/S.
2015. okt. 1. 07:00
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Az a baj hogy ahogy elnézem szivatnak, de nem nagyon fogsz tudni mit tenni... (mondjuk egy kört az ügyfélszolgálaton megér)


[link]


A garantált le és feltöltés az a 0 Kb/s

2015. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Megpróbálom az ügyfél szolgálatot.
2015. okt. 2. 07:55
 7/7 anonim válasza:
nem 32KB/s hanem 32kbps .. nem ugyanaz, az bizony 8KB/s
2015. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!