Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér foltok jelentek meg a...

Fehér foltok jelentek meg a telom kijelzőjén, mi ez?

Figyelt kérdés

Akkor látszik rendesen ha teljes fényerőre állítom és fehér képet nézek rajta, de feketén is ugyan így észre vehető.

Mi ennek a neve? Milyen hibasodas?

Mert elkudtem szervizbe de onnan vissza küldték hogy nincs hibája a készüléknek.

Pedig van és azóta ilyen amióta a szervizben érintő panelt cserélték rajta.

Egyik haverom azt mondta hogy kiég a kijelző vagy mi és ez idővel csak egyre rosszabb lesz, akár teljesen kifehéredhet, de neten nem találok róla semmit.



2016. okt. 7. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? Milyen színű a folt? Ha fekete, akkor nem kizárt, hogy ennyit tud a megvilágítása, és valóban ilyen. Ha más színű folt, például sárga, az bizony hiba, és erősködni kell, hogy cseréljék ki.
2016. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Lehetséges hogy kezdetlegesen eltört a kijelzője.
2016. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Navon Mizu M502


pár kép

[link]


[link]

2016. okt. 7. 17:18
 4/13 A kérdező kommentje:

a 2. link*


[link]

2016. okt. 7. 17:19
 5/13 A kérdező kommentje:

Egyenlőre tényleg nem nagyon zavaróak de haverom mondta hogy idővel egyre fényesebb lesz.

Ezért küldtem egyből szervízbe mert már alig van 3 hét garancia a telefonra.

2016. okt. 7. 17:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nem megbántásból írom, de mit vársz egy 30 ezres telefontól? Szerintem ez simán csak ilyen.
2016. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem várok semmit de ez nem garanciális hiba?
2016. okt. 7. 17:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt megmondani. Ahogy írtam már, simán lehet, hogy ez a képernyő ennyit tud.
2016. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem egy 36 ezres telefonom van, már 1 éves, és még mindig ugyan annyit tud mint tavaly amikor megvettem. Szerintem belül "szín cső" hiba van, a szervízesnek ezt meg kellet volna vizsgálnia, szerintem fel se nyitotta a telefont!
2016. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nekem egy 36 ezres telefonom van"


Sajnállak. Talán egyszer majd megtudod mi a különbség a te 36 ezresed, megy egy igazi telefon között.

2016. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!