Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaphat e vírust a telefonom?

Kaphat e vírust a telefonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan személy válaszát várom aki ért ehhez,jött a samsung telefonomra egy üzenet hogy a telefonom 3 veszélyes vírus támadta meg és azonnal takarítsam ki a telefonom, én rákattintottam az ok gombra és ekkor a google böngésző jött be, én meg véletlenül a takarításra kattintottam, és ekkor eszeveszetten elkezdett berregni a telefonom és az az üzenet volt hogy 3 hetente fogok kapni valami üzenetet, és akkor áll le ha elküldöm egy számra a stop szót, én ezt nem tettem meg helyette kitöröltem a böngészőt és újra indítottam a telefont,lehet a telefonomnak ettől baja? illetve ez veszélyes vírus vagy nem kell vele foglalkozni? és elfogja így bárki is lopni az adatokat?
2016. okt. 7. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Telószámodat nem adtad meg ugye? Nem, amúgy ezek csak ilyen agresszív, pénzlehúzós reklámok.
2016. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azt nem adtam meg.
2016. okt. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!