Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne jobb? Iphone SE...

Melyik lenne jobb? Iphone SE vagy Sony Xperia XA?

Figyelt kérdés
Amire kellene, Sofascore, Flashscore, google translate, facebook és chat, twitter, shazam, fényképezés, netezés, zenehallgatás és telefonálás. Ami fontos, hogy jól kézre álljon, ne lassúljon pár hét után, ne akadozzon, ne faggyon le, ne egy óráig töltsön be egy appot.
2016. okt. 7. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
SE, de ha sokat fényképezel és videózol akkor a 64eset vedd.
2016. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A fotózás az telefonnal annyi, hogyha kint vagyok a földön vagy hirtelen le kell fotóznom valamit valahol, esetleg valami érdekességet videóra venni, meg hasonlók. Másra ott a nikon, de az nem mindig van nálam.
2016. okt. 7. 19:46
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor persze elég a 16 is :D
2016. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
SE!
2016. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint vagy a földön elég a kapa xD
2016. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát ha naponta 2x akarod tölteni akkor jó az Iphone. Én a helyedben néznék egy okostelefont is :)
2016. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Te mikor hagyod abba a fröcsögést amúgy? Elhiszem h rettenet nagy android fanboy vagy, de leginkább csak magadat égeted le ezekkel a válaszokkal, mert hülyeségeket beszélsz.
2016. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem írtam csak az igazat! Vagy most azt akarod nekem bemesélni hogy az SE akkuja kibír több napot erős használattal? Vagy mit?
2016. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De elfogult vagy :D Ezt már több kérdésnél láttam. Ha kicsit utánanéznél, látnád hogy pl a 6S+ vagy az SE is teljesen jó akksiidőket produkál. Az utóbbit saját tapasztalatommal is meg tudom erősíteni. Semmivel nem rosszabb mint egy átlag androidos telónál. :D Lehet h az 5S vagy 6 rossz volt akksiban, de az SE már egyáltalán nem.
2016. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elfogult.. Attól még hogy neked elmegy az külön dolog. De basszus ilyen mocs.skos drágán elvárnám hogy legalább egy napot bírjon ki... Kíváncsi lennék egy SE mikor bírna ki így egy napot


3 óra komoly játék

3 óra youtube

3 óra internet

3 óra Facebook

3 óra zene


És eközben mobilnet/wifi fényerő változó, normális módban. Na szerinted?

Elmondom soha. Pedig ez nem is durva.

2016. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!