Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hi! Új telefont akarok vásárol...

Hi! Új telefont akarok vásárolni. Kettő telefon közt nem tudok választani: Iphone 5s vagy Sony xperia m5. Szerintetek melyik a legjobb ár érték aránnyal rendelkező telefon vagy melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő plémium katególiás készülék, de én a Sonyra savazok. A servizben könnyeb ismelkedni.
2016. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Az iOS-t nem lehet egy lapon emlegetni az androiddal. Szoval iPhone 5S !
2016. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát az 5s én csak akkor vennék ha nagyon muszáj hogy iPhone legyen de akkor is inkább SE-t vennék akkor.

Az M5 kb 80k ha jól látom. Ezek közül mindenképp az M5 éri meg jobban, ennyiért őszintén szólva szerintem nem éri meg, ha azt is figyelembe vesszük hogy ennyiért van Nexus 5X 32GB, Mi4c, Redmi Note 3 Pro 32GB, sőt nem sokkal drágábban G4 is van.

2016. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3-as, a Nexus 5X csak szoftveresen jobb, mivel Stock Android van rajta, de simán Marshmallow + a hardver = szerintem az M5 jobb nála!

Kérdező, a Sony-t ajánlom mindenképp, jobban ki tudod használni: hardver, kijelző, kamera, nyitott és testreszabható rendszer, bővíthető memória, nagyobb akksi, és persze sokkal olcsóbb. Az iPhone inkább csak divattelefon, ami a márkanév miatt a reális ár háromszorosába kerül, de közel sem tud annyit!

2016. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és az M5 ár-érték arányban is nagyon megéri, nem annyira bajnok, mint a kínai telefonok, de a reális ár-érték aránynál kicsit jobb!
2016. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak 5S!!!
2016. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!