Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a telefonom akkujának,...

Mi baja a telefonom akkujának, miért merül ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Lemerült teljesen, úgy hogy ki is kapcsolt, azóta ha 15% ig lemerül kb 20 másodperc alatt teljesen lemerül ès kikapcsol.


Wink world okostelefonról van szó.



2016. okt. 8. 10:34
 1/4 anonim válasza:
1400 mAH, vagyis elég gyenge akkuja van. Ha sokat szeretnéd használni, akkor egy jobb telefont kell venni.
2016. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen gond van, nem kellene egész nap a telefonodat nyomkodni.

De a te ügyed, hogy így éled le az életed.

Az akksi nem hibás.

2016. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nyomkodom egèsz nap, mikor megvettem az első töltèsi ciklus után ilyen lett, mivel nem voltam töltőközelben lemerült nullára, utána egyből ilyen lett, aztán visszaküldtem, kicserèltèk az akkut majd megint így jártam, mikor mentem volna itthonról, akkor láttam hogy asszem 25%-os volt a töltöttsèg, de már nem tudtam feltölteni mert mennem kellett, közben megint lemerült teljesen ès megint ugyan az a gond, csakhogy kőzben lejárt az akku garanciája...
2016. okt. 8. 14:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom vele hogy ha 15%-ot elèri ès jelez hogy èhes akkor alig van időm feltenni tölteni mert szinte azonnal kikapcsol.
2016. okt. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!