Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-on hogy tudok újraindít...

Iphone-on hogy tudok újraindítani egy alkalmazást ha leáll valamelyik?

Figyelt kérdés
A facebook appom nem mozdul,mintha megfagyott volna,minden más tökéletesen működik. Eddig androidot használtam,ott a beállításokon belül lehetett leállítani majd újra megnyitva az appot újraindítani. Tudtok ilyesmiről ios-nél?
2016. okt. 8. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Home gomb duplán

Utána kilökni oldalra


Meg mindjárt jön az almahadsereg és közli, h az iphoneban a program nem tud lefagyni

2016. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 majdnem jól írta le: alkalmazásváltó képernyőn (amely dupla home gomb megnyomása után jön elő) felfelé kell kipöckölni az alkalmazást. Innentől az alkalmazás "tiszta lappal" fog indulni.


#1: utolsó mondatra gondolom roppant mód szükség volt:)

2016. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2eske ne vedd a szívedre, tudod irónia

nekem SE van, már 3 hónapja használom, "sose" fagy le, csak viccből kapcsolgatom ki az alkalmazásokot és néha kényszerújraindítok, mert az jó buli...az almacsutkab:zi kollégáim szerint sose fagy le, bár ők csak facebookra és telefonálásra használják, én meg számítógép helyett is ;)

2016. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár most hogy belegondolok, mióta a 10es második frissítése van fent még egyszer se döglött be semmi
2016. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3: nem erről van szó, csak nem látom konstruktívnak a megjegyzést. Főként, mert az alkalmazás megfagyásához jellemzően semmi köze az Apple-nek. Ez akkor fordul elő, ha vagy végtelen ciklusba, vagy deadlockba kerül a GUI szál, amelynek kialakulásáért az app fejlesztője a felelős. Ez minden platformon előfordulhat, és FB app általános minőségéből (és túlbonyolításából) kiindulva nem lep meg, hogy ott is jelentkezik.

Más kérdés az OS stabilitása. iOS7-től kezdve valóban megsüllyedt egy kicsit a minőség. Mélypont ilyen téren iOS7.0 volt, az akkor friss, ropogós iPhone 5s-en rendszeresen újraindult a GUI, már ha teljesen meg nem fagyott (7.0.4-ben javították emlékeim szerint a "kékhalált"). Azóta mindig várok kiadás után pár hetet-hónapot, hogy legyen idejük a súlyosabb bugokat kigyomlálni.

2016. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Idő közben én is rájöttem, hogy tudom ezt megoldani és kb egy hónapja használok ios-t és tényleg nem volt eddig probléma, meg az ismerősök is mondták, hogy sosem akad össze mint az android. Tényleg mindig baromi gyors a váltás és sosincs egy pillanatnyi várakozás sem két app között. Köszönöm még egyszer :)
2016. okt. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!