Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mennyibe kerül egy bypass feltörés a Samsung galaxy s7 esetén?

A telefont egy hete vettem a netem megkimélt állapotba ma jött is a csomag.De kérte a kódot.Gondoltam csinálok egy factory resetet hát ha megoldja a problémám.Elsőnek jónak tünt aztán azt irja,hogy jelentkezzek be egy olyan fiókkal ami már egyszer használatos volt.Próbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval de az sajnos lehetetlen ... a telefont is azért adta el mert költözött ki Angliába és kellet a pénz mindenhonnan.Neten néztem videókat de semmi hasznuk mindent megpróbáltam.Szerintetek mennyiért csinálnák meg?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Samsung, Galaxy, S7, Bypass, backup, Factory, probléma, megoldás

2016. okt. 8. 17:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Szerintem factory resetnek működnie kellene. Nekem picit gyanús, hogy nem változott meg a samsung fiók. A samsung accountnál lehet csinálni egy csomó mindent, pl lockolhatod a telefont.

Bevallom nekem ez az eladó történet gyanús. Megvesz valaki egy S7-est majd eszébe jut, hogy Angliába kell költöznie ...Még ezer fontot sem ér az a telefon, nem sokra megy az árával. Ráadásul bukik az üzleten, használhatná Angilában is a telefont...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2016. okt. 8. 18:15 Privát üzenet
Lopott készüléket vettél

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2016. okt. 8. 18:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

S akkor most mit tegyek?Nem 10 ezer volt a telefon hanem 90 ezer...a telefont meg most nincs mit csinalnom vele...szervizbe ha elviszem tudnak valamit csinalni vele?Ha igen mennyiert?A telefont 3 honapja mar arulta azt irta az oldal

# 3/11Időpont 2016. okt. 8. 18:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vagy itthon meg csinalhatok neki valamit?

# 4/11Időpont 2016. okt. 8. 18:40 Privát üzenet

A szamszung lockot ki lehet szedni, nem olyan komoly mint az icloud.

Neten van rola how to.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2016. okt. 9. 00:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Erre en is rajottem a leirasba irtam is hogy probaltam mar mind...

# 6/11Időpont 2016. okt. 9. 00:29 Privát üzenet

"a telefont is azért adta el mert költözött ki Angliába és kellet a pénz mindenhonnan."

Ez csak a szokásos duma akkor, ha át akarnak venni, ilyenkor biztos lehetsz benne, hogy nem fogod elérni az eladót

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2016. okt. 9. 08:50 Privát üzenet
átverni

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2016. okt. 9. 08:50 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2016. okt. 9. 09:40 Privát üzenet
Sikerült megoldani?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2016. nov. 2. 14:20 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fel lehet törni a Samsung telefonok képernyőzárját?
Elrontottam 3 x a pin kódomat telefonon. Puk kódot fel lehet valahogy törni?
Samsung Galaxy Y telefonom van. Androidos. és persze wifi-s is. Egy jó programot keresek telefonra amit a google play áruházban tölthetek le és wifi jelszavak feltörésére...
SIM kártya nélkül nem lehet telepíteni a WhatsApp-ot?
Samsung Wave II Bada 2. 0-ra a spoof kb. annyit tesz, mint Androidra a root?
Samsung E250 biztonsági kód feltörés? SOS segítsen valaki.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!