Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Valami nem stimmel...

Andaron kérdése:

Segítség! Valami nem stimmel a LG G3 telefonommal. Valakinek volt hasonló problémája? Többi lent.

Figyelt kérdés

A Telefonom (LG G3) időnként fogja magát és újra indul... Eddig nem gond.

De ma olyat csinált, hogy újra indult és egyszerűen nem akarta felismerni a sim kártyát..

Háromszori újra indítás után kiszedtem a sim kártyát és visszatettem. Bekapcsoltam a telefont a jelszót nem akarta elfogadni. Vártam egy kicsit. Majd újra beírtam a jelszót és utána bekapcsolt...

De minden újra indításnál megint várnom kell hogy elfogadja a pin kódot.

És egy idő után kikapcsol a telefon azzal az üzenettel hogy érvénytelen a simkártya. Most használhatatlan a telefon sim kártyával!

Hol érzékeli hogy van benne sim kártya, hol nem. És amikor felismeri és beírom a kódot nem hajlandó felcsatlakozni a hálózathoz.

Egy Reset segítene neki?

Hogyan tudom resetelni? Android 6.0van rajta.

A Resetre a bekapcs+ lehalkító, nem vált be.


És ha nem menthető a telefon, Mit ajánlanátok? Hasonló vagy jobb tudású.


Voltam ma bent a szolgáltatónál, kicserélték a sim kártyát, de továbbra sem ismeri fel a telefonom.



2016. okt. 8. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ázott be?
2016. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Semmi ilyesmi nem volt. Nagyon vigyázok rá.
2016. okt. 8. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
SIM kártya hiba is lehet. Nekem hasonlót művelt a telefonom, bevittem a szolgáltatómhoz, kicserélték a kártyát és már működött is. Érdemes a SIM kártyát 2-3 évente cseréltetni, mert a chip oxidálódhat.
2016. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, a végét nem láttam, hogy már cserélték... Akkor vissza kell menni és jelezni, hogy fennáll még mindig a probléma, a telefon sim foglalata is lehet hibás.
2016. okt. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Érdekelne, hogy sikerült-e megoldást találni a problémádra mert nekem is hasonló gondjaim vannak.

A telefon (LG G3) már 2,5 éves és egyszer szervizelt.

Összefüggésben lehet a dolog a telefon korával?

2017. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!