Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone probléma! Mit csináljak...

IPhone probléma! Mit csináljak a telefonommal?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy elég érdekes dolog történt a telefonommal, és fogalmam sincs ez most mi, és mi a teendő.

Megpróbálom elmagyarázni.

Annó meg a telefonomat leejtettem, (Iphone 5) és elromlott a Home gombom, ezért az AssisiTuch-ot használtam hogy tudjam a gombot pótolni. Ugye amikor az Assisituchot használom ha véletlenül 3szor megnyomom akkor eltűnik, így ekkor újra kell indotanom a telefont hogy újra betudjak lépni a beálításokba (ha éppen előtte egy alkalmazás volt megnyitva, mivel nem tudok akkor kilépni ha nincs Assisi Tuch)

Na ma megtörtént hogy háromszor megnyomtam, és eltűnt. Ki akartam kapcsolni a telefont de nem működött a lezáró gomb sem.

A lehúzható panelt nem tudom lehúzni, illetve a felhúzható panelt sem tudom felhúzni. Nem működik egyik sem...

Azt hittem bekrepált a lezáró gombom, de nem, mert ha a telefon autómatikusal lazárja magát, utána feltudom oldani, akkor reagál, de ha ki, akkor már nem. Jelenleg használhatatlan a telefonom. Most éppen próbálom lemeríteni (mivel mást nem tudok csinálni) hátha ha újraindítom megoldódik a dolog.

Szerintetek mi a *** ez?



2016. okt. 7. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

látom iphone a hülyéknek van....

[link]

nem mellesleg 8000-ért kicserélik a gombot

[link]

2016. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked pedig magyar órád nem volt:) Kicsit tanulj meg szöveget értelmezni. TUDOM hogy ki lehet cseréltetni. De akkor olvasd el még egyszer! Ah home gombom tény, nem működik. De a bekapcsológombom igen! A telefonomat fel tudom oldani, mert feloldáskor működik, de ha már leszeretném zárni akkor nem. Illetve a felhúzható panel nem sem működik, s lehúzható sem. Erre kérdeztem rá, hogy most mit tegyek? Mert gyakorlatilag használhatatlan a telefonom, semmit nem tudok vele csinálni. Csak hívásokat tudok fogadni.
2016. okt. 7. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
elég körülményesen írsz. Megpróbálnád a problémádat két mondatban leírni???
2016. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ls a válaszadók intelligenciáját nem sértegetni mindaddig, amíg nem vagy képes rövid, tömör gondolatokat megfogalmazni?
2016. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"De a bekapcsológombom igen!"ez esetben ki tudod kapcsolni, meg be...belinkeltem, hogy kell ;)
2016. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Röviden és tömören akkor:

A bekapcsológombom csak akkor működik ha a telefonomat bekapcsolom. azaz felszeretném oldalni. Ha pedig már leszáretném zárni akkor egyszerűen nem jó! Magyarul jó a gomb, de csak akkor működik ha bekapcsolom.


És ezért nem értem mi a gondja a telefonomnak. Meg kell várnom míg autómatikusan lezáródik mert máshogy nem tudom lezárni. Illetve a felhúzható panel és lehúzhgató panel (ahol a wifi-t lehet kezelni + a felsőnél, ahol az értesítések jönnek) szintén nem működnek.

2016. okt. 7. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Úgy bírom mikor valaki szívességet kér, aki meg próbál neki segíteni azt lehurrogja... Dobd ki az ájfónodat haver és megvan oldva, te szerencsétlen!
2016. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!