Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem mukodik a skype ha...

Miert nem mukodik a skype ha egy adott szemellyel akarok beszelni Samsung S6-rol?

Figyelt kérdés

Anyukammal mukodik, echo-val is probaltam mar, ugyis. Csak ezzel az egy szemelyel nem. Ugyanez a helyzet nala is. Beallitasokban is neztem mar, a mikrofon engedelyezve van. Vmi egyeb tipp?


Sajnos kulfold/masik kontinens miatt csak skype johet szoba.



2016. okt. 9. 11:24
 1/8 anonim válasza:

Hali!

Nálam is ugyanez a helyzet. Bátyám itthon van MO-on, vele gond nélkül tudok skype-olni, viszont faterom kinn van Németországban, vele egyáltalán nem működik, próbál kapcsolódni, de semmi. Azt sem jelzi ki, ha hív engem, és neki se ha én hívom őt. Remélem hamarosan megoldódik :(

2016. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az irott uzenet az viszont gond nelkul atmegy ugye? Hat nalatok is eleg para. Az elozo telot kint vettem, az mukodott itthonival is es kintivel is mindig. Na majd megyek vele szervizbe is meg szolgaltatohoz is is majd tudatom. Azert vhol "jo" h nem en vagyok csak egyedul ezzel a problemaval.
2016. okt. 9. 21:02
 3/8 anonim válasza:
igen az üzi-t elküldi, viszont elég idegesítő :(
2016. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De miert Skype konyorgom?

Ott van az iPhoneban a FaceTime Audio, vagy mas telokra ott van a Viber, Hangouts meg minden xaros app, gondolom legalabb 10-et is talalsz a storeban.

2016. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyreszt irtam, hogy android... akkor miert irod a face time-ot? Nekem sincs es a tobbiek sem iphone fan-ok.

A skype-al eddig sosem volt problema. 2 olyan emberrel beszelek skype-on, akik nem olyan fogekonyak a valtoztatasra, anyukam es a parom. Ok a skype-ban biznak.


Ugyhogy meg mindig varnam a javaslatokat a meglevo problema kijavitasara, mint egy uj szolgaltatas igenybevetelere. Koszonom.

2016. okt. 12. 03:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Wi-fi vagy mobilnet??? Mert sajnos olyan előfordul, hogy a szolgáltató korlátozza a mobilnetet, hogy ne tudj ilyen Skype, Messenger stb. hívásokat bonyolítani. Szemétség tőlük, de megcsinálják. Próbáljátok ki úgy, hogy mindketten wi-fin vagytok. Ha így sem működik, akkor nem tudom, mi lehet a gond.
2016. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ne nagyon bízzunk bekötött szemmel a skypéban, ha nem tudtátok volna rég megvette a Microsoft és kezd ezt azt elqurni benne.


Egyébként ahogy az előző mondta, probáld wifin.

2016. okt. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jo otlet, koszonom. De en wifirol hivok es o kinti mobil netrol, ami nem is elmitheto egy lapon az itthoni mobilnettel, olyan eros (es korlatlan).


Sajnos a keszulekekkel lesz vmi. Neki is es nekem is uj telom van. Probaltam resettelni nem a gyarit, de nem akartam minden adatot elveszteni, mivel ido volt amig atimatkoztam az s4rol az s6ra a kepeket. Legalabb a kozos kepek megvannak, ha mar mobilon nem tudunk beszepni 😂

2016. okt. 13. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!