Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone: kontaktokat SIMkártyár...

IPhone: kontaktokat SIMkártyára menteni hogyan kell?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mi ertelme lenne egy iPhonenak ha a SIMre mentened a szamokat es nem a Kontaktokba / iCloudba ?
2016. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A sim-en is meglegyenek a számok ha kellenek, ennyi, nem azt mondtam hogy kizárólag ott szeretném tárolni őket.
2016. okt. 12. 01:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Helló,


Úgy tudom, nem lehet SIM-re menteni számokat az iphone-on. Csak egy SIM kontaktok importálása opció van.

2016. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Nincs értelme simre is menteni, hiszen ott az icloud.

2. Egy sim elromolhat, ott ugysincs biztonságba

3. Simen csak egy mező van a névnek, se fotót se több mezőt se több számot egy névhez nem lehet kimenteni.

Ezen okok miatt nem is gányolt semmi ilyen funkciót az Apple.

2016. okt. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet butaság, én meg úgy voltam vele: iPhone is elromolhat és akkor csak átteszem SIM-et másik telefonba és telefonálok a lementett nevekkel és telefonszámokkal.
2016. okt. 13. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:
iFoné gazdi létedre tudhatnád hogy ott vannak a kontaktok az iCloudban. Szoval ha elromlik a teló akkor bejelentkezel az icloudba egy másik ifonról és voìlà ott van mind.
2016. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl 2 iFónom van 2 hálozatban, ugyanazzal az iClouddal, mikor az egyikben hozzáadok egy számot megjelenik a másikban is. Ezért szép ez az Almafakert.
2016. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem régóta van iPhone-om, igen, az iCloud-ot én is felfedeztem, hogy felszinkronizálja rá a kontaktokat.

Úgy voltam vele ha nem sikerülne rögtön iPhone-hoz jutni akkor is legyen megoldás telefonálni és SIM-en legyenek a számok.

2016. okt. 15. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Túl sokat akarsz. Szerencsére van megoldás, ha körülményes is.

Az iCloudból exportálod a kontaktjaidat gmailbe, aztan egy android telora betöltöd a gugli akkont segitségével.

2016. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!