Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törölt képeket vissza tudom...

Törölt képeket vissza tudom állítani valahogy?

Figyelt kérdés

Kitöröltem a telefonomról kb 3 napja néhány képet, amelyek most fontosak lennének.

Létezik valami program, amellyel vissza lehetne állítani? :(



2016. okt. 9. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemnagyon:/
2016. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Androidhoz nem értek, de érdemes lehet szakmai oldalakon utána nézni.


iPhone-on van egy törölt képek mappa, ahonnan csak 30 nappal később törlődnek a dolgok, szóval innen még visszahozható, ha csak simán töröltél ki valamit. ha meg azonnal fel akarod szabadítani a helyet a telefnról, akkor innen külön ki kell törölni őket, hogy felszabaduljon a hely és utána már nem tudod visszahozni őket.

nem tartom kizártnak, hogy Androidnál is van valami hasonló biztonsági megoldás, de nem ismerem, hogy ott mi hogy működik.

2016. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!