Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hivatalosan is az idei év...

Hivatalosan is az idei év legjobb telefonja a galaxy s7 edge. Almások ti mit szóltok ehez?

Figyelt kérdés
U.i. Független vagyok, épp egy nokiát használok.

2016. okt. 9. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Én almásként egyetértek vele. :D Bár ha droidot használnék inkább valami stock droidos telefont vennék...
2016. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Hivatalosan? Kiszerint hivatalosan? Mármint ki választotta meg?

Az idei évé? Az I7 vagy a Gugli pixel benne voltak a versenyben? Vagy még előtte lett megválasztva? Mibértelme van egy újabb provokátor kérdésnek?

2016. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
kamu
2016. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 Mert vitatkozni jó :p egyébként egyértelműen android párti vagyok. Mondjuk az edge nem kéne a kerekített képernyő miatt, de páromét néha elcsenem fotózgatni. Az almás CÉGET meg még mindig nem értem hogy tud fennmaradni. Sok a pénzes idióta. Bocs, de ez a véleményem.
2016. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet ez a véleményed, de példaként 2016 (eddigi) legerősebb SoC-jét az apple tudhatja magáénak (amit a Samsung gyárt, de ezt most hagyjuk ;)
2016. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom miféle szervezet ítélte így, mindenesetre Apple userként elég gáznak éreztem volna, ha csak az inkrementális változásokat hozó (és az erősen vitatható jack elhagyást meglépő) iPhone 7-et hozták volna ki. Őszintén, ha iPhone 7 S7 Edge hardverrel (de A10-zel:)) jött volna, alighanem leváltottam volna 5s-em, így viszont nem fogom. Leginkább kamerát irigylem belőle...


#5: A10-et TSMC gyártja Apple-nek, aki (Samsunggal felesben) gyártotta az A9-et is.

2016. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Oh sorry :) úgylátszik kicsit elnéztem... Már nagyon este van..
2016. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BM-Striker ***** válasza:

Mindenki azt veszi, ami neki testszik, és nem lehet objekívab eldönteni, melyik a legjobb telefon.


Nem mindenkinek az S7 Edge a legjobb. Van aki nem szereti Samsung felületét, van aki nem szereti hajlított kijelzőt, van akinek hosszabb üzemidő fontosabb, mint a teljesítmény, van aki nem szereti a 5 colnál nagyobb telefonokat, van akinek fontos nyílt bootloader,...

És speciel sima S7(+)-t preferálnám az S7 Edge-el szemben, vagy esetleg egy iPhone SE-t, mivel a kisebb telefonokat preferálom.

2016. okt. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mit szólnék??? Nekem jelenleg iPhone-om van, de szerintem az s7 edge is nagyon jó, elég sokáig dilemmáztam, hogy az legyen, vagy a 6s Plus.


Én elégedett vagyok a telefonommal, és ez a lényeg. Egyáltalán nem adok ilyesmikre, hogy vki szerint az év legjobbja.

2016. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hivatalosan a legjobb??? Miért, csak mert a legtöbb profi szakértőnek ez jött be legjobban? Az nem jelent semmit! Mikor értik már meg végre az emberek, hogy nem volt, most sincs, és soha nem is lesz olyan, amire EGYÉRTELMŰEN lehetne mondani, hogy "A VILÁG LEGJOBB TELEFONJA"?! Mégpedig azért, mert mindenkinek más az ízlése, más rendszert preferál, más méret az ideális neki, más design tetszik, és akár anyagi okok miatt, akár szükséglet szerint, de mindenképp más kategóriát választ!

Tehát csak mert a mobilos "nagyfejeket" az S7 Edge nyűgözte le legjobban, és ezért azt mondják, hogy hivatalosan a legjobb telefon, ilyen fogalom a gyakorlatban akkor sem létezik! Jó, persze Android rajongóként ezt választanám akármelyik iPhone helyett, de amúgy Androidon belül tutira másmilyet vennék!

2016. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!