Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom felvenni okostele...

Hogyan tudom felvenni okostelefonnal a hagyományos tévé képernyőjét?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy. Ahányszor állítom be az okostelefont vagy a tévét pl. Frekvencia, az okostelefon felvételén remeg a tévé képernyője képe.köszi ha segitetek
2016. okt. 10. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez igy mukodik.


Ha van FPS beallitasi lehetoseged probald ki az osszest, lehetoleg minnel nagyobb FPS-el vetelezz. De nagy javulast ne varj.

2016. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:

Az csak akkor menne ha tudnád szinkronizálni a kamerát ill a felvételt a TV-hez.

De az nem fog menni.

2016. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem menne az akkor sem ha szinkronizalna. Ugyis lenne benne egy fekete csik valahol.


Most jut eszembe, ha tudnal babralni a shutter idovel akkor eltunne a fehete csik, peldaul 20msec fole vinni.

2016. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:

Megfelelő szinkronnal menne.


A 20ms-nál nagyobb záridő érdekes lenne videofelvétel esetén. :)

Egyébként ha nincs szinkron és a záridő nagyobb mint a CRT letapogatási ideje, akkor is csíkozódik, mert véletlenszerű lesz a kép felépítés kezdete és vége az expozíció elején és végén.


De itt ez csak elméleti kérdés azt hiszem.

2016. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!