Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus F6-ra hogyan...

LG Optimus F6-ra hogyan tudnám visszatenni a gyári android rendszert?

Figyelt kérdés

Ez a telefon nem az enyém hanem az anyukámé!

És erre a telefonra ugye van hivatalos Android 4.4.2 és alapból 4.1.3 volt rajta ha jól tudom!

Na most valaki frissítette, és amióta ez meglett (igaz hivatalos room) mégis sokkal lassabb lett, random újraindul, kék képernyő jön be, stb,stb... szóval nem valami stabil, és azt sem tudom pontosan, hogy ki csinálta de nem lett valami jó!


Na most nagyjából értek az ilyenekhez, az lenne a kérdésem, hogy vissza lehet-e még tenni rá a gyári romot vagyis a 4.1-et, és ha igen akkor ez valaki elmagyarázná vagy leírná, hogy ezt mégis hogyan kell lépésről lépésre, na meg, hogy honnan szedjem le rá hozzá a hivatalos gyári romot!

Köszi



2016. okt. 10. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Letöltesz egy kdz-t, majd azt felrakod lg flash tool-la.
2016. okt. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos ebből nem sok mindent értettem mivel még soha nem csináltam ilyet, ha részletesebben leírnátok akkor talán tudnám hozzá mernénk fogni, de így nem igazán nem mellesleg, már csináltam regebben ilyet, hogy vissza állítottam a telefonra egy régebbi androidot, de az xperi u volt és ott találtam magyar oldalakat ahol le volt írva részletesen, hogy higyan is kell lépésről, lépésre, de az f6 ról semmilyen magyar oldalú információt nem találtam, igy nem valami egyszerű!

Azt tudom, hogy flashtool al kell felrakni de honnan szedjem le az f6 hivatalos rom ját, és amikor utóbb csináltam az xperia van ha jól emlékszem valami recovery is kellett hozza igaz ez már majd 4-5 éve csináltam azóta lehet, hogy más lett már!


Akkor ezek szerint le kell hozza szednem valami kdz- majd az felrakni lg flashtool al megpróbálom majd remélem sikerülni fog, nem rontok el semmit sem!

2016. okt. 11. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!